Aplikacja Facetime potrafi sama wybrać osobę, do której zadzwoni

Apple iPhone 4 to głuchy telefon

Wielu użytkowników iPhone'a 4 po aktualizacji systemu iOS do wersji 4.2.1 zgłasza problemy z aplikacją FaceTime, która zaczęła wykonywać głuche telefony do losowo wybranych osób z książki telefonicznej.

Czterdziestu rozjuszonych użytkowników iPhone’a 4, którzy zaktualizowali swój system iOS do najnowszej wersji 4.2.1 zgłosiło problem z wykonywaniem głuchych połączeń przez aplikację FaceTime. Użytkownicy skarżą się, że połączenia są wykonywane, a nikt po drugiej stronie się nie zgłasza. Co gorsza, połączenia przychodzą od znajomych, co u niektórych użytkowników budziło niepokój i zmartwienie, jeśli tuż po otrzymaniu głuchego telefonu, nie mogli się połączyć ze znajomymi.

Pierwsza fala głuchych telefonów miała miejsce w Wielkiej Brytanii od 2 do 2:30 w nocy. Następnie podobne zdarzenia zaczęły zgłaszać osoby z innych części świata. Szybko okazało się, że był to dokładnie ten sam czas – 18:30 w Los Angeles, 21:30 w Nowym Jorku, 2:30 w Londynie, 3:30 w Europie Środkowej.

A wam zdarzyło się odebrać głuchy telefon?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.