Asus Eee Pad - jeden z nadchodzących tabletów z systemem Windows

Asus Eee Slate zadebiutuje w styczniu

12-calowy tablet z procesorem Core i5 i systemem Windows 7, zadebiutuje podczas styczniowych targów CES. Dziś natomiast, Asus zamieścił w Sieci wideo, ukazujące możliwości nowego Eee Slate'a.

Eee Pad EP121 nie będzie zbytnio nawiązywał do całej linii Eee, która cechuje się niską ceną oraz dobrym, aczkolwiek low-endowym wyposażeniem. EP121 to tablet, który według wcześniejszych nieoficjalnych informacji, ma kosztować 1000 dolarów, czyli dwukrotnie więcej od iPada. W jego wyposażeniu znajdziemy jednak procesor Intel Core i5 oraz system operacyjny Windows 7, więc będzie to pełny komputer klasy PC, zamknięty w tabletowej obudowie.

Eee Pad posiada ponadto 12-calowy, multidotykowy ekran LCD, grafikę radzącą sobie z odtwarzaniem materiałów Full HD, złącze HDMI, gniazdo kart pamięci SD, wbudowaną kamerę internetową oraz port lub porty USB.

Oprócz 12-calowego modelu, Asus na targach CES w styczniu 2011 roku, ma zaprezentować także tablety z ekranami o przekątnej 7 i 10 cali, oparte zarówno na platformie Windows, jak i Android.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.