Biały iPhone 4 zauważony w sklepie, wciąż trapiony problemami z obudową i aparatem

Prototyp białego iPhone'a 4 został zauważony w miejscu publicznym, prawdopodobnie w rękach jednego z testerów. Niestety, urządzenie dalej trapione jest problemem z aparatem cyfrowym.

Jeden z testerów białego iPhone’a 4 ma nieco zbyt długi język (co nas bardzo cieszy). Będąc w sklepie Whole Foods w Seattle, turysta z Włoch pochwalił się swoim gadżetem. Twierdził, że jest oficjalnym testerem Apple’a i że urządzenie ma zadebiutować na rynku europejskim w lutym.

Potwierdził on, że problem z anteną został w tej edycji całkowicie wyeliminowany. Niestety, Apple musi walczyć z innymi problemami konstrukcyjnymi. Urządzenie żółknie na krawędziach a także ma problem z robieniem zdjęć: lampa błyskowa ma problem z białym szkłem, przez co wychodzą prześwietlone zdjęcia.

Nie czepiajmy się jednak. To tylko prototyp, więc służy właśnie do tego, by te wszystkie usterki zostały wyeliminowane przed premierą. Czego sobie, i wam, serdecznie życzymy.

0
Źródło: The Seattle Times
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.