7-calowy BlackBerry Playbook zadebiutuje najwcześniej w marcu przyszłego roku?

BlackBerry: Playbook ma problemy z baterią? Nawet jeśli, to tylko przejściowe…

Opinie, jakoby tablet BlackBerry Playbook miał mieć duże opóźnienie w stosunku do planowanej premiery ze względu na jego problemy z baterią zostały zdementowane.

Plotki zostały oficjalnie zdementowane, jednak coś jest na rzeczy. Zresztą przeczytajcie to oficjalne oświadczenie:

„Wszystkie testy i obserwacje długości pracy na baterii [tabletu Playbook – przyp. red.] wykonane do tej pory poza laboratoriami RIM, zostały wykonane przy użyciu egzemplarzy pre-beta, które powstały przed zaimplementowaniem mechanizmów oszczędzania energii. RIM do tej pory trzyma się harmonogramu, jeśli chodzi o optymalizację czasu pracy na baterii tabletu BlackBerry PlayBook i nie możemy się doczekać, aby dać naszym użytkownikom możliwość posiadania profesjonalnie wykonanego tabletu o nadzwyczajnej wydajności i porównywalnym czasie pracy na baterii”

Jeśli ktoś preferowałby wersję mocno skróconą to myślę, że brzmi ona mniej więcej tak: pracujemy nad tym, nie spóźnimy się, wolimy nie tłumaczyć jak na razie, co rozumiemy przez „porównywalny czas pracy”.

No cóż, premierę zapowiedziano na marzec 2011, wystarczy tylko poczekać…

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.