Call of Juarez 3 nie będzie westernem?

Na łamach francuskiego serwisu games.fr, pojawiły się interesujące pogłoski na temat najnowszego dzieła Techlandu. Czyżby studio zamierzało strzelić sobie w stopę?

Jeżeli wierzyć informacji, która pochodzi podobno z „wiarygodnego źródła”, twórcy zamierzają zrobić zwrot w serii o całe 180

o

.

Akcja miałaby toczyć się w Stanach Zjednoczonych w obecnych czasach. Sama produkcja natomiast ma być grą detektywistyczną nastawioną na skradanie i kradzież danych. Rozgrywka zbliżona będzie do Grand Theft Auto z otwartym światem i misjami, które wykonać będzie można w dowolnej kolejności.

Z pytaniem na temat produkcji zwróciliśmy się do firmy Techland. Paweł Kopiński – Lead International Brand Manager – w odpowiedzi na naszego maila napisał: „Z założenia nie komentujemy plotek, ani rewelacji prasowych, nie powołujących się na wiarygodne źródło. Tak więc i tym razem zostawimy sprawę bez komentarza.”
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.