Chrome to Phone na HTC Trophy 7

Chrome to Windows Phone 7 już dostępny

Google udostępniło aplikację Chrome to Windows Phone 7, która pozwoli przesłać materiały wyświetlane w przeglądarce na smartfonie, na komputer. I na odwrót.

Aplikacja Chrome to Windows Phone 7 została zatwierdzona i jest już dostępna do pobrania dla wszystkich posiadaczy smartfonów z nowym mobilnym systemem operacyjnym Microsoftu. Po zainstalowaniu aplikacji i odpowiedniego dodatku do przeglądarki Chrome, możliwe będzie przy pomocy jednego kliknięcia przesłanie materiałów (linków, wybranego tekstu czy zdjęć) z przeglądarki internetowej smartfona, do przeglądarki internetowej na komputerze, lub odwrotnie. Usługa Site to Phone jest dostępna także dla wszystkich urządzeń z systemem iOS, Android, Web OS oraz BlackBerry OS 6.

W tej chwili na polskim rynku można kupić trzy smartfony z systemem Windows Phone 7 – HTC HD7 (od 2200 zł), HTC Trophy 7 (od 1900 zł) oaz LG Swift 7 (1850 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.