HTC przygotowuje tablet z elektronicznym papierem?

HTC szuka specjalistów od 3D i E-Inku

HTC zamieściło ogłoszenia o pracę dla specjalistów od technologii 3D oraz E-Ink. Czyżby tajwański producent szykował się do wejścia na rynek czytników e-booków?

Tajwański producent chce zatrudnić nowych specjalistów od technologii 3D, znających się także na wielu rodzajach technologii wyświetlania obrazu – wymagania to znajomość TFT-LCD, PMOLED, AMOLED, E-Ink oraz innych. Drugą ważną wiadomością jest planowane otwarcie nowej fabryki w Północnej Karolinie, która miałaby się zająć produkcją zupełnie nowego urządzenia. Po połączeniu faktów, być może HTC planuje wprowadzić na rynek swój własny tablet/czytnik e-booków, wyposażony między innymi w elektroniczny papier. Na potwierdzenie będziemy musieli jednak trochę poczekać, być może do przyszłorocznych targów Mobile World Congress, które odbędą się w lutym 2011 roku w Barcelonie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.