iTunes - Zachód się cieszy, a my, tradycyjnie, czekamy...

iTunes 10.1.1 już się nie wiesza. Po prostu się nie uruchamia

Apple wydało aktualizację dla iTunes, która miała rozwiązać problemy z zawieszaniem się oprogramowania. I owszem, eliminuje usterki, ale wprowadza nowe. Czyli nic się nie zmieniło: wciąż nie działa.

iTunes niedawno został zaktualizowany do wersji 10.1.1. Aktualizacja odbywa się automatycznie (chyba, że to wyłączyliśmy na życzenie) i dzięki niej iTunes miał się przestać zawieszać. I faktycznie, nie zawiesza się. Z changelogu wynika, że naprawiono usterkę. Aplikacja za to… nie chce się uruchomić. Zawiesza się już na starcie. Problem dotyczy tylko niektórych użytkowników, ale za to występuje zarówno w wersji dla Windows, jak i na Mac OS.

Użytkownicy, na oficjalnym forum Apple’a, donoszą, że należy odinstalować zaktualizowane iTunes a następnie pobrać całość na nowo z witryny Apple’a. Nie możemy tego potwierdzić – u nas usterka nie wystąpiła…

0
Źródło: AppleInsider
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.