Kopiuj/wklej w Windows Phone 7 - to już pewne

Kopiuj/wklej w Windows Phone 7 już jest… dla programistów

To już pewne - funkcja kopiuj/wklej w Windows Phone 7 będzie, najprawdopodobniej na początku 2011 roku. Już bowiem jest testowana przez deweloperów.

Programiści i deweloperzy mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 7 zaczęli otrzymywać aktualizację dla OS-u, która uaktywnia między innymi funkcję kopiuj/wklej. Posiadaczom smartfonów Samsung Taylor, system WP7 zaktualizował się do wersji 7.0.7338.0, podczas gdy w sprzedaży detalicznej znajdują się smartfony z systemem w wersji 7.0.7004.0. A jak działa nowa funkcja w mobilnych okienkach? Opisują ją jeden z deweloperów:

Użytkownik może zaznaczyć palcem słowo w e-mailu, Internet Explorerze, Wordzie itd. Słowo się podświetla i pojawiają się dwie strzałki po obu stronach, dzięki którym można zaznaczyć większa część tekstu. Nad podświetlonym słowem pojawia się ikonka kopiowania. Po jej kliknięciu, wystarczy otworzyć nowy dokument, w którym pojawia się ikonka wklejania na górze dokumentu.

Oficjalnie jeszcze nie wiadomo, kiedy aktualizacja pojawi się dla wszystkich, jednak najprawdopodobniej będzie to początek przyszłego roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.