Ekspansja Windows Phone jest dość powolna, ale i konsekwentna

Microsoft: dogonimy Androida i iOS-a dopiero za dwa lata

Joe Belfiore z Microsoftu przyznał, że przed Windows Phone 7 jeszcze długa droga, jeżeli chodzi o popularność na rynku. Dyrektor spodziewa się dogonić iOS-a i Androida za jakieś dwa lata.

Belfiore, dyrektor zarządzania działu Windows Phone, zadziwiająco otwarcie skomentował wyniki sprzedaży Windows Phone 7. Z zadowoleniem, apetytem na dużo więcej, ale też bez marketingowej papki o „olbrzymim sukcesie”.

– Jak dotąd jest dobrze. Staraliśmy się o udaną premierę. Chcieliśmy zdążyć z premierą wszystkich urządzeń i nie udało nam się. Na razie mamy 10 produktów w sprzedaży i zarabiamy na nich. Liczby tu są bez znaczenia – mówił Belfiore. Zapytany jednak o to, kiedy Windows Phone znajdzie się tam, gdzie liderzy, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży, przyznał otwarcie, że nie wie, że i być może to kwestia paru lat, dwóch lub więcej.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.