Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Mikołajkowe granie w radiu FAMA

W dzisiejszej audycji na antenie radia FAMA, która odbędzie się już o godzinie 16:00, będzie można posłuchać między innymi o grze FEAR 2.

Niedziela tuż przed Mikołajkami w radiu FAMA, to audycja z udziałem specjalnych gości, zajmujących się zawodowo klasycznymi i lubianymi grami oraz „nieco nowszymi klasycznymi grami”. Już o godzinie 16:00 będzie można posłuchać o nowej eXtra Klasyce od CD Projekt z minirecenzjami FEAR 2 i Serious Sam HD: Drugie Starcie. Prezentów nie zabraknie również tego dnia, więc całość dopełni Wielki Konkurs Nowej eXtra Klasyki z grami tej serii od CD Projekt.

Audycji w radiu FAMA można słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.