Klienci jednak zadowoleni z Galaxy Tab?

Milion Galaxy Tabów w rękach użytkowników

Galaxy Tab wynikami sprzedaży raczej nie zagrozi iPadowi, ale i tak radzi sobie bardzo dobrze. Samsung pochwalił się pierwszym milionem sprzedanych tabletów i ostrzy zęby na więcej.

Samsung Galaxy Tab miał pożreć iPada, przeżuć, wypluć i podeptać. Dziś już wiemy, że nic z tego. Tablet ma dwa razy mniejszy wyświetlacz, nie działa zbyt wydajnie a na dodatek jest bardzo drogi. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak cieszy się zdecydowanie największą popularnością wobec konkurentów Apple’a. Samsung pochwalił się milionem sprzedanych egzemplarzy i nie gaśnie mu entuzjazm: do końca roku spodziewa się sprzedać kolejne pół miliona urządzeń.

Oparty o Androida Galaxy Tab jest już od jakiegoś czasu do kupienia również i w Polsce. My się właśnie nim bawimy – recenzja wkrótce! A jakie są wasze wrażenia? Uważacie, że to godny polecenia gadżet?

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.