Nokia stworzy smartfona z Windows Phone 7?

Nokia przygotowuje smartfony z Windows Phone 7?

Według najświeższych plotek, firmy Nokia i Microsoft rozpoczęły rozmowy na temat smartfonów fińskiego producenta z platformą Windows Phone 7. Takie telefony miałyby pojawić się już w przyszłym roku.

Cały Internet aż huczy od plotek na temat rozmów pomiędzy firmami Nokia i Microsoft. Znany z wiarygodnych przecieków Eldar Murtazin jest zdania, że takie rozmowy już trwają, a miałyby zaowocować pojawieniem się na rynku smartfona Nokii z systemem operacyjnym Windows Phone 7. Takie urządzenie miałoby zadebiutować na rynku już w drugim kwartale 2011 roku. Współpraca pomiędzy tymi firmami nie byłaby wielkim zaskoczeniem – nowy dyrektor generalny Nokii, Stephen Elop, jest w końcu byłym szefem działu Microsoft Business.

Oficjalne oświadczenie Nokii w odpowiedzi na szerzące się plotki, brzmi następująco: „Nie mamy nic, co byśmy mogli zapowiedzieć, a plotek i spekulacji nie komentujemy”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.