Google „Chromebook” kontra wszystkie kataklizmy świata (wideo!)

Czy zastanawialiście się kiedyś, co stanie się z waszym laptopem, kiedy zrzuci się na niego umywalkę lub toster z wysokości około metra? Zobacz filmik i poznaj odpowiedź!

Google nakręciło filmik, który w założeniu miał prezentować zalety systemu Chrome OS. I faktycznie, dzięki niemu poznajemy główną zaletę pracy w chmurze. Gdy tworzymy cokolwiek na laptopie z systemem Chrome OS, pracujemy w chmurze. Kiedy coś przypadkowo stanie się z naszym komputerem, nie tracimy żadnych danych. Wystarczyć odpalić inny komputer, i dalej możemy pracować z tym samym dokumentem, który tworzyliśmy na poprzednim urządzeniu. Nie to jest jednak najciekawsze w poniższym filmiku.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co stanie się z laptopem, poddanym torturom – poniżej znajdziecie odpowiedź. Upadek tostera czy umywalki z wysokości około metra, pożar, zalanie kawą, kąpiel w ciekłym azocie czy w końcu umazanie świeżą porcją lodów – przecież to może stać się w każdym normalnym domu. Cóż, po prostu obejrzyjcie wideo i podzielcie się swoimi wrażeniami. Nas bolały serca za każdym razem, gdy zbliżała się „katastrofa”…

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.