Smartfon o nazwie kodowej LU3000 zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Nowy smartfon LG z Androidem 2.2 Froyo

Podczas gdy do gry wkracza nowa wersja Androida, 2.3 Gigngerbread, LG próbuje wycisnąć ostatnie poty z Androida 2.2 Froyo, wprowadzając na swój rodzimy rynek smartfona Optimus Mach.

Na koreański rynek w przyszłym tygodniu trafi nowy smartfon LG o nazwie Optimus Mach (model LU3000). Urządzenie będzie wyposażone w 3,8-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor OMAP3630 z taktowaniem 1 GHz, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów HD, złącze HDMI, łączność WiFi, Bluetooth oraz wsparcie dla DLNA. Nad wszystkim czuwać będzie system operacyjny Android w wersji 2.2 Froyo. Jeśli nowy smartfon LG pojawi się na polskim rynku, z pewnością nosić będzie nazwę Swift Mach. Jego cena w Korei Południowej wyniesie natomiast równowartość 700 dolarów, co w przeliczeniu da kwotę powyżej 2200 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.