Stacja dokująca dla iPada, pozwalająca na obsługę urządzenia za pomocą gestów

Obsługuj iPada, nie dotykając ekranu

Firma Eliptic Labs stworzyła nową stację dokującą dla iPada, dzięki której system iOS będzie można obsługiwać za pomocą gestów dłoni, nie dotykając ekranu.

Pomimo, że tablet to urządzenie stworzone do obsługiwania go palcami, Eliptic Labs ma nieco odmienne zdanie na ten temat. Firma stworzyła bowiem specjalnie dla iPada stację dokująca, która umożliwi sterowanie funkcjami urządzenia nie poprzez dotykanie jego ekranu, a poprzez ruchy dłońmi. Szczerze mówiąc, jedyną zaletą, jaką dostrzegamy w takim sposobie interakcji z mobilnym tabletem, jest brak odcisków palców na wyświetlaczu. Chyba że, aktualnie jesteśmy w kuchni, gotujemy jakąś przepyszną potrawę i musimy korzystać z przepisu wyświetlanego przez iPada, a ręce mamy upaćkane w sosie. Wtedy rozwiązanie nabiera sensu, tylko czy aby na pewno warto wydać zapewne ponad 100 dolarów na taki gadżet?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.