PlayStation phone do kupienia od kwietnia

Według niepotwierdzonych informacji, połączenie konsoli PlayStation i smartfona z Androidem, od firmy Sony Ericsson, pojawi się w sklepach w kwietniu, zaś publiczna prezentacja odbędzie się w lutym, na targach MWC.

Pierwsze oficjalne informacje o „PlayStation phone” mają pojawić się w lutym, podczas odbywających się wtedy targów Mobile World Congress w Barcelonie. W sklepach pojawi się jednak dopiero w kwietniu. Tak przynajmniej wynika z informacji zdobytych przez redakcję portalu Pocket-lint.

Urządzenie ma mieć gigahercowy procesor Qualcomm MSM8655, 512 MB pamięci RAM, gigabajt wewnętrznej pamięci i 3,7- lub 4,1 calowy wyświetlacz. Dodatkowa, wysuwana klawiatura będzie pełniła rolę pada do gry i pada multi-touch. Całością ma zarządzać zmodyfikowany system Android z nakładką Z-System. Urządzenie najprawdopodobniej nie będzie miało slotu kart MicroSD.

0
Źródło: Pocket-Lint
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.