Polskie pendrive’y żegnają zatyczkę

Obudowy "pędraków" zostały wykonane z anodyzowanego aluminium, z kolei mechanizm wysuwania złącza USB pozwala pożegnać się z zatyczką raz na zawsze.

Już dziś do sklepów trafią najnowsze pamięci USB wytwarzane w Łaziskach Górnych: GOODRAM Cube oraz GOODRAM ZIP. Dzięki wykorzystaniu anodyzowanego aluminium oraz obrotowej obudowy uzyskano funkcjonalne rozwiązanie. – Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z pamięciami wykonanymi w Europie – podkreśla Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik SA, producenta marki GOODRAM

GOODRAM ZIP wyróżnia się oryginalnym mechanizmem wysuwania złącza USB i ma 3 cm długości i 5 mm szerokości, a dzięki technologii Chip On Board może zmagazynować 16 GB danych.

Obudowy obydwu pamięci zostały wykonane z anodyzowanego aluminium w czarnym kolorze. Podobnie jak w przypadku pozostałych pamięci wytwarzanych przez Wilk Elektronik SA, pamięci GOODRAM ZIP oraz GOODRAM Cube objęte są wieczystą gwarancją producenta. Prędkość odczytu wynosi 17MB/s a zapisu 9MB/s.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.