Samsung bada, czyli próba uniezależnienia się od Androida

Samsung bada 2.0 z lepszym interfejsem i obsługą NFC

Mija rok od premiery pierwszej wersji systemu Samsung bada. Podczas finału konkursu na najlepsze aplikacje, koreański producent podzielił się planami na przyszłość dotyczącymi tego młodego OS-a.

Bada, która obecnie jest w wersji 1.2, wkrótce, a konkretniej w przyszłym roku, zostanie uaktualniona do wersji 2.0. Niestety, nie znamy konkretnych rozwiązań, jakie zostaną zastosowane, a tylko ogólnie ujęte zmiany, ale to i tak bardzo wiele.

Samsung, jak wynika ze slajdu promocyjnego, planuje wprowadzić dużo nowych funkcji, takich jak zmieniony interfejs, obsługa standardu NFC, pulpit o większych możliwościach, pakiet SDK dla Linuksa i Mac OS-a a także wiele innych.

Niestety, nie wiemy, czy stare telefony otrzymają aktualizację, czy też bada 2.0 będzie dostępna wyłącznie w nowych produktach. Wiemy jednak, że Samsung planuje wprowadzić na rynek do czerwca aż 10 milionów urządzeń z linii Wave.

0
Źródło: Samsung Hub
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.