Ubuntu ma swój sklep, Mac OS zaraz też będzie miał... twój ruch, Windows!

Sklep z aplikacjami dla Mac OS-a już za tydzień

Redakcja portalu Appletell twierdzi, że dotarła do informacji na temat premiery Mac App Store i twierdzi, że są pewne. Sklep z aplikacjami dla Mac OS-a ma zadebiutować za tydzień.

Według informacji Appletell, Apple przekazało zewnętrznym programistom informacje, że jeżeli chcą, by ich software znalazł się w sklepie z aplikacjami dla Mac OS-a, to lepiej niech się pospieszą. Ponoć już niektórzy mogą wysyłać programy, a za tydzień odbędzie się premiera sklepu. Co więcej, według kontaktu redakcji Appletell, w firmie Apple panuje duża presja, by wszystko zostało uruchomione jeszcze przed Świętami. Nie ogłoszono ponoć daty premiery tylko ze względu na możliwość delikatnych opóźnień wobec wyznaczonej daty – 13 grudnia.

Nie jesteśmy w stanie potwierdzić wiarygodności tych danych, a do Apple’a nie śmiemy nawet dzwonić. Sami wiecie: „nie komentujemy plotek ani spekulacji”. Czekamy więc cierpliwie.

0
Źródło: Appletell
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.