Stacja dokująca Octiv Stage zmienia iPada w centrum multimedialne

Zestaw głośnikowy Octiv Stage MP450 to stacja dokująca do iPada, która ma zapewnić jego posiadaczom lepszą jakość dźwięku i możliwość ustawienia ekranu pod wieloma różnymi kątami.

Altec Lansing zaprezentowało Octiv Stage – system głośników dokujących do iPada, iPhone’a i iPoda. Urządzenie jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji Kontel-Telecom, przedstawiciela tej marki w Polsce. Octiv Stage jest pierwszym produktem Altec Lansing zaprojektowanym dla wsparcia iPada i pełnego zaprezentowania jego unikatowych możliwości dla rozrywki. Zestaw MP 450 został stworzony w celu wzmocnienia centralnego kanału głosowego podczas rozmów i odtwarzania dźwięku stereo, przy równoczesnym ładowaniu iPoda.

Octiv Stage umożliwia użytkownikom dokowanie i ładowanie iPada przy użyciu złącza Apple 30-pin, a pomocniczy 3,5mm jack zapewnia wejście dla dodatkowych urządzeń. Dzięki technologii Audio Alignment, nowy głośnik Altec Lansing dysponuje charakterystycznym środkowym kanałem głosowym, co ma zwiększać wydajność dźwięku stereo bez zakłóceń, nawet przy pełnej głośności.

Dla bardziej komfortowego przeglądania plików, Octiv Stage wyposażony jest w obrotowy wysięgnik, który pozwala na użytkowanie iPada zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, umożliwiając także ustawienie  ekranu pod różnymi kątami dla zwiększenia komfortu oraz wsparcie podczas pisania. W zestawie znajduje się wyposażony w wiele funkcji, bezprzewodowy pilot, który umożliwia łatwą nawigację.

Cena: 599 zł. Okres gwarancji: 24 miesiące.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.