Tablet Dell Looking Glass będzie miał slot kart SD

Dell wciąż nazywa to MID-em, my znamy kilka nazw kodowych (Looking Glass, M02M), ale nie oszukujmy się – w momencie premiery i tak nazwiemy go, po raz kolejny, "iPad-killerem".

No to mamy kolejnego iPad-killera na horyzoncie. Tym razem od Della, który już zdążył rozgrzać nasze serca bardzo udanym Streakiem. Urządzenie M02M Looking Glass przeszło już certyfikację FCC, dzięki czemu udało nam się poznać kilka szczegółów na temat możliwości tego cacka.

Tablet (aczkolwiek Dell uparcie nazywa go MID-em) będzie miał wbudowany trójzakresowy moduł 3G, Bluetooth 2.1 + EDR i kartę 802.11n WiFi. Obok karty SIM znajdziemy kartę pamięci microSD (i wszystko wskazuje na to, że nie będzie to pamięć wymienna). Urządzenie ma też czujnik zbliżeniowy, co może sugerować, że moduł 3G pozwoli nie tylko na odbiór danych, ale również na normalne telefonowanie. Ekran: 7 cali. Serce: Tegra 2. Data premiery? Dowiemy się w przyszłym tygodniu, podczas targów CES 2011.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.