Zobacz Androida 3.0 na wideo

Do Internetu wyciekła aplikacja muzyczna dla Androida, która daje mały przedsmak tego, co nas czeka w przyszłości, jeśli chodzi o ten system operacyjny.

Johnnie93, znany na xda-developers forumowicz, zdobył z sobie tylko znanych źródeł aplikację do odtwarzania muzyki, którą Google przez chwilę pokazywało podczas konferencji I/O. Aplikacja miała zadebiutować w kolejnej, po 2.2, wersji Androida. Edycja 2.3 jest jej pozbawiona, więc najprawdopodobniej zobaczymy ją dopiero w wersji 3.0.

Aplikacja w wersji od użytkownika johnnie93 nie udostępnia jeszcze zapowiadanego strumieniowania muzyki z chmury, ale kontrolki do tej funkcji są już dostępne. Przebudowano też w całości interfejs.

Testerzy mogą ją pobrać z forum xda-developers. Uwaga! To produkt we wczesnej fazie rozwoju z nieukończonego systemu operacyjnego. Błędy, usterki, wysokie zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe, brakujące funkcje i duże zużycie baterii to typowe dla oprogramowania w tak wczesnej fazie rozwoju, instalować więc tylko na własne ryzyko.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.