BioWare będzie hojnie inwestować w grę Mass Effect

Mass Effect 2 okazał się wielkim sukcesem dla BioWare, ale firma nie chce spoczywać na laurach. Zapowiada mnóstwo darmowych i płatnych dodatków a także dalsze części sagi.

Mass Effect 2 sprzedaje się znakomicie a krytycy piszą wyjątkowo pochlebne recenzje – to niewątpliwie wielki sukces BioWare’u i Electronic Arts. Nam gra również się podobała, wkrótce recenzja (najprawdopodobniej na Siećpospolitej Polskiej. A tymczasem mamy świetne wieści dla fanów: Mass Effect 2 będzie grą, która będzie rozwijana na długo po premierze. Już teraz w sieci Cerberusa czekają na nas ciekawe, darmowe dodatki, które rozwijają fabułę gry i jej uniwersum. Co więcej, będą one dalej opracowywane, zarówno drobne i darmowe, jak i płatne ale o wiele szerzej rozwijające historię. BioWare planuje również trzecią część gry a także… inną serię osadzoną w tym samym uniwersum. Czekamy!

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.