Wojna patentowa: kradzież własności intelektualnej czy wykorzystywanie czyjejś popularności?

Android zainstalowany na iPhone’ie – i działa!

Hakerom z powodzeniem udało się uruchomić Linuksa na iPhone'ie, a co za tym idzie, Androida. Obecna wersja ma jeszcze trochę niedoróbek, ale wkrótce będziesz mógł korzystać z alternatywy wobec iPhone OS.

iPhone, który może uruchomić zarówno iPhone OS-a, jak i Androida? Dzięki anonimowemu hakerowi, jest to możliwe. Obecna wersja przygotowanego przez niego systemu Google’a ma jeszcze sporo niedoróbek w kodzie źródłowym i sterownikach, ale działa. Dlatego też, jeżeli jesteś dłubaczem i chcesz się pobawić swoim palmofonem Apple’a, to na pewno będziesz miał wkrótce niezłe zajęcie. Niestety, Android nie działa na razie na iPhone’ie 3GS, a jedynie na poprzednich edycjach palmofonu. System działa w pełni – obsługuje połączenia telefoniczne, wiadomości, WiFi i wszystko to, co umożliwia sprzętowo palmofon Apple’a. Czekamy na nieoficjalną obsługę Flasha…

Czytaj też:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.