Ogromne kolejki w sklepach po Nokię C3

Nie tylko po produkty Apple'a ustawiają się kilometrowe kolejki. Głodni mobilnej technologii mieszkańcy Indonezji, stali po kilka godzin w kolejne po nowy, niedrogi telefon Nokii.

Do tej pory wydawało się, że tylko Apple potrafi zgromadzić przed swoimi sklepami tysiące osób, które oczekują na możliwość zakupu któregoś z nowych, gorących gadżetów. To jednak nie do końca prawda, bowiem Nokia również na tyle zainteresowała swoim nowym produktem mieszkańców Indonezji, że Ci ustawiali się w bardzo długich kolejkach, aby kupić telefon Nokia C3. To urządzenie wyposażone w 2,4-calowy ekran QVGA, 2-megapikselowy aparat, Bluetooth, radio FM, fizyczną klawiaturę QWERTY, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe, gniazdo kart pamięci microSD, a także cały szereg funkcji, ułatwiających dostęp do serwisów społecznościowych. Wszystko to za około 90 euro, a więc niecałe 400 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.