Motopad, czyli pierwszy tablet z systemem Android 3.0 Honeycomb

2 lutego poznamy „w całości” Androida 3.0 Honeycomb

Na 2 lutego 2011 roku, Google zaplanowało konferencję, na której dogłębnie zaprezentuje swój nowy system operacyjny dla tabletów - Android 3.0 Honeycomb.

System Android 3.0 Honeycomb nie jest już kompletnie anonimowy – na początku grudnia Andy Rubin, główny programista Androida, podzielił się z nami wczesną wersją nowego OS-u, pokazując między innymi interfejs użytkownika oraz nowe Google Maps dla tabletów. Wiemy także, że pierwszym tabletem z Honeycombem będzie 7-calowy Motopad, który wcześniej został uchwycony na zdjęciach. O nowym Androidzie nie wiemy jednak wszystkiego, ale to się zmieni 2 lutego 2011 roku, bowiem właśnie wtedy Google planuje zwołać konferencję prasową, dotyczącą nowego systemu. Firma z Mountain View obiecuje „dogłębne spojrzenie na Honeycomba, wiadomości ze świata Androida oraz demonstracje hands-on”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.