Eee Pad MeMO posiada w zestawie pojemnościowy stylus

7-calowy Eee Pad MeMO z dwurdzeniowym Snapdragonem

Trzecim z tabletów Asusa, który w dniu dzisiejszym ujrzał światło dzienne, jest Eee Pad MeMO, wyposażony w system Android Honeycomb oraz dwurdzeniowy procesor Snapdragon z zegarem 1,2 GHz.

Po Eee Padzie Transfomer oraz Slider, opartych na platformie Tegra 2, przyszła pora na urządzenie o nazwie MeMO. Jest to 7-calowy tablet, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1,2 GHz oraz pojemnościowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Ponadto w jego wyposażeniu znajdziemy 5-megapikselowy aparat z tyłu i 1,2-megapikselową kamerę z przodu. Nad wszystkim czuwać będzie niezapowiedziany jeszcze system operacyjny Android Honeycomb.

W zestawie znajdziemy także pojemnościowy rysik, który będzie można wykorzystać w co najmniej dwóch preinstalowanych aplikacjach – Media Note do pisania notatek oraz Painter do rysowania.

Eee Pad MeMO ma trafić do sprzedaży w czerwcu 2011 roku, w tajwański producent ustalił jego cenę na 499 dolarów i 599 dolarów, w zależności od ilości wbudowanej pamięci.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.