Android 2.4 Ice Cream do „zjedzenia” w wakacje

Według najświeższych informacji, wersja systemu Android 2.4 Ice Cream istnieje, a na rynku zadebiutuje już w tegoroczne wakacje.

Redakcja portalu Pocket-lint rozsiewa plotki na temat nowej wersji systemu operacyjnego Android, która ma być oznaczona numerkiem 2.4. Ma być to kontynuacja wersji dla smartfonów, podczas gdy system Android począwszy od wersji 3.0 Honeycomb, ma być przeznaczony dla tabletów.

Plotka powstała po tym, jak w nowym smartfonie Sony Ericssona pojawiła się niezapowiedziana jeszcze wersja Androida, właśnie z oznaczeniem 2.4. Co prawda japońsko-szwedzki producent zdementował pogłoski, winą obarczając błędy w konfiguracji modelu, to jednak wiele źródeł twierdzi, że Android Ice Cream faktycznie istnieje i, co więcej, zadebiutuje na rynku już w tegoroczne wakacje.

Na oficjalne potwierdzenie musimy zaczekać, a w międzyczasie możecie obejrzeć system operacyjny Android Honeycomb w akcji.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.