Android 3.0 Honeycomb na tablecie NOOK Color

W momencie rynkowej premiery, tablet NOOK Color, kosztujący zaledwie 249 dolarów, oparty był na systemie Android 2.1 Dzisiaj można na nim zainstalować najnowszego Android 3.0!

NOOK Color z systemem Android 3.0 Honeycomb i to tylko za 249 dolarów? Brzmi jak idealny tablet. Cóż, nie jest tak do końca, gdyż urządzenie firmy Barnes & Noble nie otrzymało oficjalnej aktualizacji dla swojego tabletu, a instalacja najnowszej wersji OS-u to tylko wyczyn jednego z forumowiczów z xda-developers. Użytkownik o pseudonimie @deeper-blue zamieścił zdjęcie i filmik, na którym prezentuje swoje dzieło, czyli system Android 3.0 uruchomiony na tablecie NOOK color.

Po kilku dniach od premiery OS-u, system się uruchamiał, ale użytkownik nie miał nad nim jakiejkolwiek kontroli. Po kilku dniach udało się mu odblokować ekran dotykowy, jednak system wciąż jest powolny. Następnym krokiem będzie odblokowanie graficznej akceleracji, która powinna znacznie przyspieszyć działanie interfejsu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.