Motopad spełnia wymagania - posiada Tegrę 2 oraz ekran HD

Android Honeycomb będzie wymagał ekranu HD i dwurdzeniowego procesora?

Według najnowszych doniesień, mobilny system operacyjny Android Honeycomb dla tabletów, będzie miał pewne wymagania sprzętowe, w tym między innymi ekran o rozdzielczości 720p.

Do minimalnych wymagań sprzętowych przyzwyczailiśmy się już przy okazji wcześniejszych wersji systemów Android – dzięki nim, a raczej „przez nie” niektóre smartfony nie uzyskały aktualizacji OS-u do najnowszych wersji. Podobnie ma być z tabletami, do których skierowana ma być nowa wersja systemu Android – 2.4 Honeycomb. Otóż według najświeższych doniesień koreańskiej firmy Enspert, nowy Android będzie wymagał dwurdzeniowego procesora ARM Cortex-A9 oraz ekranu w rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli. To oznacza, że żaden z obecnych na rynku tabletów nie będzie kwalifikował się do aktualizacji OS-u. Z drugiej strony, już wkrótce możemy spodziewać się znacznie lepszych sprzętowo tabletów, o ile oczywiście plotki się potwierdzą.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.