Angry Birds dostępne są na praktycznie każdą platformę

Angry Birds będą wkurzać posiadaczy PSP

Jak zapowiadano, tak zrobiono - niezwykle popularna mobilna gra Angry Birds zagości wkrótce na przenośnych konsolach PSP jako mini-gra, a co za tym idzie, pograją w nią także użytkownicy Playstation 3.

Rozzłoszczone ptaki atakują wszystko i wszystkich, po ogromnym sukcesie jaki odniosły na mobilnych platformach (iOS, Symbian i Android). W tym roku pełna wersja gry ma zadebiutować na konsolach Nintendo Wii, Sony Playstation 3 oraz Microsoft Xbox 360, jednak jeszcze w tym tygodniu tytuł trafi na przenośną konsolę Playstation Portable w formie mini-gry. To oznacza, że także posiadacze Playstation 3 będą mieli okazję zagrać w Angry Birds na swoich konsolach. Pierwsza wersja gry ma oferować 63 poziomy, jednak z pewnością programiści z Rovio na tym nie poprzestaną. Niestety, na razie nie wiadomo ile będzie kosztować nowa wersja gry dla PSP.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.