iTunes zaimplementowane w przeglądarce Safari?

Apple zmusi użytkowników iTunes do korzystania z przeglądarki Safari?

Plotki głoszą, że Apple scali swoje dwa produkty - przeglądarkę Safari oraz usługę iTunes - w jedną aplikację, tak aby aplikacje z iTunes można było pobierać wyłącznie przez przeglądarkę Apple'a.

Użytkownicy systemów Windows, kiedy chcą pobrać oprogramowanie iTunes na swój komputer, są proszeni o pobranie i używanie także przeglądarki Safari. Wielu jednak nie ma zamiaru z przeglądarki Apple’a korzystać, stąd nikły udział Safari w rynku przeglądarek internetowych. Jeśli najświeższe informacje się potwierdzą, Apple chce to zmienić i ma plan. Otóż usługa iTunes być może zostanie wbudowana w przeglądarkę Safari – jednym słowem stali użytkownicy usługi tego multimedialnego oprogramowania zostaną zmuszeni do korzystania z przeglądarki Apple’a. iTunes w Safari miałoby się pojawić jako boczny pasek w przeglądarce. Takie rozwiązanie ma pojawić się już na jesieni. O ile, rzecz jasna, doniesienia z anonimowych źródeł się potwierdzą.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.