Fallout New Vegas to jeden z najbardziej dochodowych tytułów Bethesdy

Będą kolejne dodatki do Fallouta New Vegas

Stare porzekadło głosi, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Maksymę tę zna także Bethesda, która zapowiada kolejne dodatki do Fallouta New Vegas.

Produkcja ta sprzedała się jak dotąd w 5 mln egzemplarzy, co przyniosło dystrybutorowi ponad 300 mln. dolarów. Kolejną okazją do zarobienia będą regularnie wydawane dodatki DLC.

Peter Hines w wywiadzie dla serwisu VG247 zdradził, że studio planuje już kolejne produkcje. Pierwszą z nich było rozszerzenie o nazwie Dead Money, wydane tylko na konsolę Xbox 360. Niestety nie wiadomo czy pojawi się ono na innych platformach.

Należy jednak pamiętać, że trzecia część postapokaliptycznego uniwersum także doczekała się wielu dodatków z których znakomita większość pojawiała się najpierw na konsoli Microsoftu.

Z jednej strony cieszy to, że i tak długa przygoda wydłuży się jeszcze bardziej, z drugiej natomiast czuje się obawę. Przed kolejną zbroją dla konia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.