Bing skuteczniej wyszukuje obrazki

Microsoft jest w trakcie wdrażania nowego interfejsu wyszukiwarki obrazków na Bingu. Amerykańska wersja już działa. Polska, jak wszystko w Bingu jeśli chodzi o nasz kraj, "wkrótce".

Interfejs wyszukiwarki grafiki Bing został poddany istotnemu retuszowi. Wyniki teraz są zwracane w wyższej rozdzielczości, a każda grafika będzie posiadała krótki opis na bazie najpopularniejszych zapytań do wyszukiwarki,  co pozwala też na zawężenie wyników wyszukiwań poprzez mechanizm wyszukiwania podobnych grafik na bazie owych „tagów”. Strona główna wyszukiwarki pokazuje teraz też najchętniej wyszukiwane grafiki przez użytkowników.

Mechanizm wyszukiwania grafik uwzględnia teraz też facebookowe trendy a także próbuje je, na podstawie analizy historii naszych zachowań, spersonalizować. Niestety, wszystkie te nowości, nie są jeszcze dostępne w polskiej wersji wyszukiwarki. I, biorąc pod uwagę jej rozwój na naszym rynku, nie spodziewajmy się ich prędko.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.