Eee Pad Slider z Androidem Honeycomb i wysuwaną klawiaturą

Obok Transfomera, Asus prezentuje także tablet o nazwie Slider, który jak sama nazwa wskazuje, posiada wysuwaną klawiaturę QWERTY. Ponadto posiada 10-calowy ekran IPS oraz system Android.

Drugie uderzenie Asusa na rynek tabletów to Eee Pad Slider, niewiele różniący się od wcześniej opisywanego Transfomera. Zamiast odłączanej stacji dokującej z klawiaturą QWERTY, Slider posiada wysuwaną klawiaturę. Ponadto w jego wyposażeniu znajdziemy 10-calowy ekran LCD z pojemnościowym panelem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra 2, 512 MB lub 1 GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB wbudowanej pamięci flash, łączność Bluetooth 2.1+EDR, WiFi 802.11b/g/n, złącze mini HDMI oraz port USB 2.0, a także 5-megapikselowy aparat z fleszem LED z tyłu i 1,2-megapikselową kamerę z przodu.

Urządzenie opiera się na systemie operacyjnym Android Honeycomb. Opcjonalnie do wyposażenia będzie można dołączyć także moduł łączności 3G.

Eee Pad Slider na półkach sklepowych ma się pojawić w maju 2011 roku, a jego cena, w zależności od konfiguracji, mieścić się będzie w przedziale 499 – 799 dolarów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.