Android 2.2.1 na pokładzie Samsunga Galaxy S sprawia, że telefon działa dużo szybciej.

Google Android 3.0 – oficjalna prezentacja wideo

Do Internetu wyciekł oficjalny film promujący system operacyjny Android 3.0. To "nowa generacja Androida, opracowana w całości z myślą o tabletach".

Nowa wersja Androida ma dokładnie ten sam zestaw aplikacji, co jej poprzednicy, ale wszystkie one zostały przebudowane z myślą o tabletach. Na klipie, który wyciekł do sieci, widać pulpit z widżetami do poczty, kalendarza i ulubionych witryn. Na dole ekranu pozostał tradycyjny launcher.

Na klipie widać też androidową przeglądarkę Google Chrome, o schludnym, czarnym interfejsie i z pelną obsługą Flasha. Po raz pierwszy widać też aplikację eBook która służy do (niespodzianka!) czytania e-booków.

Gmail również został przebudowany, nieco na wzór aplikacji znanej z iPada. Poprawki widać również w aplikacji do YouTube’a, jednak na filmiku widać, że są to zmiany przede wszystkim estetyczne. Google Talk będzie teraz obsługiwał wideorozmowy, również w trybie pełnoekranowym. A Mapy Google w 3D wyglądają po prostu bajecznie.

Zresztą, zobaczcie sami:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.