HP Palm webOS 2.0: system dla smartfonów, tabletów i… netbooków!

Klip wideo, jaki HP przekazało swojemu centrum szkoleniowemu, sugeruje, że firma wkrótce zaprezentuje netbooki pracujące pod kontrolą systemu webOS 2.0.

Klip, który najwyraźniej nieco przedwcześnie zawitał na witrynę centrum szkoleniowego HP, sugeruje „w niedalekiej przyszłości” nerbooki, tablety i smartfony marki HP, które z łatwością komunikują się między sobą. Czyżby właśnie z tej okazji HP zaprasza na wielką konferencję? Na slajdach widać też pytania i odpowiedzi w stylu „Czym jest webOS?” oraz wiele sugestii, że ten system pojawi się również na komputerach, a nie tylko na smartfonach.

Wygląda na to, że systemom Windows i Mac OS rosną mocni konkurenci. Ubuntu jest już na bardzo wysokim poziomie, Android jest wyjątkowo mocnym graczem na rynku mobilnym, a „notebookowy” webOS, firmowany  przez HP, może również wiele namieszać. Czekamy niecierpliwie!

0
Źródło: PreCentral.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.