HTC HD2 z

HTC HD2 z Androidem i Windows Phone 7

HTC HD2 to chyba ulubiony smartfon modderów. Amatorzy majsterkowania zamiast obecnego w nim Windows Phone Classic starają się instalować wszystko, co się da. Mamy już porty i Androida, i Windows Phone 7.

Smartfon, w którym masz do wyboru „domowej roboty” wersje Androida i Windows Phone? Stary (ale wciąż jary!) HTC HD2 na to pozwala. Oczywiście nieoficjalnie, HTC (i my również) odradza stosowanie innych systemów operacyjnych, niż obecny tam Windows Phone Classic, ale do odważnych świat należy! Nawet, jeśli robimy coś dla samej odwagi;-)

Na forum XDA Developers pojawiła się instrukcja, krok po kroku, jak przerobić nasz telefon tak, by mógł uruchamiać, wedle naszego życzenia, Androida 2.3 lub Windows Phone 7. Potrzebny ci będzie czytnik kart pamięci SD i oprogramowanie do partycjonowania, a także dwie karty microSD. Instrukcja obsługi znajduje się tutaj. Raz jeszcze zwracamy uwagę, że to zabawa, i to dla doświadczonych majsterkowiczów. Reszcie zalecamy pozostanie przy oryginalnym oprogramowaniu telefonu i oryginalnych aktualizacjach.

Źródło: pocketnow.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.