Kosmiczna odsłona olimpiady informatycznej dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej – najlepsi pojadą na Cape Canaveral w USA!

Już tysiąc drużyn walczy o tytuł Mistrza Internetu

Tylko do końca stycznia trwają zapisy do V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. Do tej pory zapisało się już ponad tysiąc drużyn!

Do portalu dialnetmasters.pl zapisało się już ponad tysiąc drużyn. DIALOG, organizator przedsięwzięcia spodziewa się, że podczas tegorocznej edycji konkursu padnie rekord, a liczba zarejestrowanych zespołów będzie… kosmiczna. Tak jak nagrody, które wygrać mogą młodzi Mistrzowie Internetu.

Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Nauczyciele-opiekunowie mogą rejestrować swoje drużyny poprzez formularz internetowy na dialnetmasters.pl. Zapisują oni najlepsze zespoły gimnazjalistów i młodzieży ponadgimnazjalnej, które zostały wyłonione podczas eliminacji wewnątrzszkolnych. Każda z drużyn składa się z 4 uczniów oraz nauczyciela prowadzącego.

Na stronie akcji trwa również rejestracja kibiców dopingujących zespoły ze swoich szkół. Drużyna Mastersów, która zgromadzi największą liczbę kibiców będzie mogła liczyć na dodatkowe 2 punkty w olimpiadzie. Zwiększy to jej szansę wygranej podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 16 czerwca we Wrocławiu.

Organizatorem V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy jest Telefonia DIALOG, a patronat medialny nad turniejem sprawuje m.in. CHIP.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.