To, za co inni będą musieli płacić, użytkownicy LG Swift 7 będą mieli za darmo

LG zawiedzione premierą Windows Phone 7

Premiera smartfonów z Windows Phone 7, pomimo milionów dolarów wyłożonych na marketing, nie była zbyt udana. LG, jako jeden z producentów, jest zawiedzione nikłym zainteresowaniem konsumentów.

Firma LG wyraziła swoje rozczarowanie premierą mobilnego systemu operacyjnego Microsoftu – Windows Phone 7. Podczas gdy z technicznego punktu widzenia, koreański producent nie ma większych zastrzeżeń do OS-u, to jest zawiedzione niskim zainteresowaniem jego smartfonem, LG Swift 7, ze strony konsumentów. James Choi, jeden z kierowników firmy od spraw marketingu, powiedział, że z rynkowego punktu widzenia, firma miała duże oczekiwania, jednak z punktu widzenia konsumentów, dostępność jest gorsza, niż oczekiwaliśmy. Choi uważa, że to, co powinno być zaletą systemu Microsoftu, czyli prostota, okazuje się być jego wadą, bowiem coraz więcej użytkowników prostotę w nowych technologiach uważa za nudną.

Przypomnijmy, że Microsoft wciąż ukrywa liczbę sprzedanych smartfonów ze swoim nowym OS-em konsumentom. Podał jedynie, że 1,5 miliona urządzeń trafiło w ręce dystrybutorów i operatorów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.