Lider Black Eyed Peas zatrudniony przez Intela

Lider Black Eyed Peas został dyrektorem kreatywnym Intela

Will.I.Am, lider popularnego zespołu muzycznego Black Eyed Peas, nawiązał współpracę z firmą Intel, w której otrzymał stanowisko dyrektora ds. kreatywnych innowacji.

Skoro Lady Gaga mogła zostać dyrektorem kreatywnym Polaroida, to czemu popularny muzyk i producent nie może objąć podobnego stanowiska w Intelu? No właśnie, nic nie stoi na przeszkodzie, dlatego Will.I.Am, lider zespołu Black Eyed Peas, objął właśnie stanowisko dyrektora ds. kreatywnych innowacji w firmie z Santa Clara. Oprócz bycia raperem, multiinstrumentalistą, producentem muzycznym i członkiem zespołu, 35-letni Wiliam James Adams Jr. jest także fascynatem nowych technologii.

Rozpoczęta właśnie współpraca siedmiokrotnego zdobywcy nagrody Grammy z firmą Intel, ma potrwać kilka lat, ale zadania jakie ma sprawować Kalifornijczyk nie są jasno określone. Jak na razie dumnie prezentuje torbę z logiem Intela podczas konferencji w Anaheim Convention Center, gdzie zostało ogłoszone rozpoczęcie współpracy.

Intel być może zamierza wkroczyć w świat szeroko pojętej komputerowej i internetowej rozrywki, stąd zatrudnienie tej klasy showmana.

0
Źródło: Intel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.