Microsoft prezentuje dotykową myszkę „Touch Mouse”

Microsoft planuje w tym roku wydać następcę myszki Arc Touch. Urządzenie o nazwie Touch Mouse to multidotykowa myszka z technologią Blue Track, którą można kontrolować gestami.

Firma z Redmond w czerwcu 2011 roku planuje wydać na rynek swoją nową myszkę – następczynię modelu Arc Touch. Nowa, multidotykowa myszka pozwala na kontrolowanie jej zarówno zwykłymi kliknięciami, jak i gestami wykonywanymi nawet trzema palcami. Można także oczywiście przewijać strony, przy pomocy niewidocznego scrolla. Bezprzewodowa myszka Touch Mouse, pracująca w technologii 2,4 GHz, korzysta ze znanej technologii BlueTrack, pozwalającej urządzeniu na pracę na każdej powierzchni. Poniżej możecie obejrzeć myszkę w akcji.

Pomimo tego, że Microsoft Touch Mouse pojawi się na rynku dopiero w czerwcu, już można składać na nią zamówienia. Cena to 80 dolarów (około 250 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.