Mysz, która nie wie, czy jest myszą, czy padem

Wciąż gracie nie na konsoli? To zapewne wiecie, że w niektóre gry lepiej grać padem, a w niektóre myszką. A co, jeśli ktoś połączyłby oba urządzenia?

Shogun Bros. Chameleon X-1 to myszka, która ma szanse, niczym „turbodynamoktośtam”, zawstydzić inne „gamingowe” urządzenia. Myszka ta bowiem, po odwróceniu do góry nogami, zamienia się… w gamepada do gier. Ma on dwanaście przycisków i dwa miniaturowe, analogowe joysticki. Jakby tego było mało, urządzenia spełnia rolę również pilota sterującego multimediami.

Myszka kształtem przypomina kultowego (dla niektórych) Logitecha MX518. Obudowa pokryta jest warstwą przyjemnego w dotyku, gumowego tworzywa, szkielet zaś wykonany został z chromowanego plastiku. Mysz jest bezprzewodowa, wymaga jednej baterii AA do pracy. Można też ją podłączyć kablem do komputera i ładować akumulatorek, jeżeli na taki się zdecydujemy, zamiast zwykłej baterii. Za precyzję ruchu odpowiada optyczny sensor 1 600 dpi.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.