Infinity Blade waży dośc sporo, bowiem aż 318 MB

Nie będzie Infinity Blade na Androida, przynajmniej na razie

Posiadacze urządzeń z Androidem, którzy liczą na grę Infinity Blade w wersji na ten system, mogą na razie o tym zapomnieć. Wicedyrektor Epic Games bardzo by tego chciał, ale, jak twierdzi, Android ma jeszcze dużo problemów do rozwiązanie.

Infinity Blade to gra z oszałamiająco dobrą (jak na urządzenia mobilne) oprawą graficzną. Oparta na silniku Unreal, jest dostępna na razie wyłącznie na urządzenia z iOS-em. A co z Androidem? Niestety, nic. Jak twierdzi Jay Wilbur, wicedyrektor Epic Games, wiele rzeczy w Androidzie jest wciąż do poprawy, zarówno jeśli chodzi o urządzenia, jak i model dystrybucji aplikacji.

Problemem androidowego Marketu jest fragmentacja sprzętu, to naprawdę duży problem. Na dodatek Apple wszystkiego pilnuje, więc wszystko w jabłkowym świecie musi być perfekcyjne. I to nam się bardzo podoba, bo to będzie działać. Niestety, nie znajdujemy tego samego na Markecie

– mówi Wilbur. Sama gra jest już gotowa w wersji na Samsunga Galaxy S (a raczej jej wersja rozwojowa). Na razie nie trafi ona jednak do Marketu.

Źródło: The Slowdown
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.