Samsung S5830, czyli „Galaxy S mini” dla mainstreamu

W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje o smartfonie Samsung S5830, opartym na systemie Android 2.2. Ma być to mniejsza wersja Galaxy S, przeznaczona dla rynku mainstream.

Samsung Galaxy S to high-endowy smartfon, na którego nie każdy może sobie pozwolić. Wygląda jednak na to, że koreański producent zamierza kontynuować swoją politykę, wypuszczania gorzej wyposażonych, ale tańszych edycji swoich najlepszych smartfonów (podobnie rzecz się ma z platformą bada i telefonami Wave). Tym razem w Sieci pojawiły się informacje i zdjęcia urządzenia o oznaczeniu S5830, które ma być mniejszą i słabszą wersją Galaxy S – Galaxy S mini.

Model ten ma być wyposażony w dotykowy ekran TFT o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED, gniazdo kart pamięci microSD, łączność WiFi i Bluetooth oraz port micro USB.

To na razie wszystko, co wiemy o nowym smartfonie Samsunga. Więcej informacji powinno pojawić się w lutym, kiedy to „Galaxy S mini” ma zadebiutować podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie (14-17 luty).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.