Steve Wozniak zapowiada rychłą premierę białego iPhone’a 4

Biały iPhone 4 nie stanie się mitycznym pegazem czy jednorożcem. Zdaniem Steve'a Wozniaka, pojawi się on w sprzedaży lada moment.

Podczas The Engadget Show, współzałożyciel i były pracownik Apple’a, potwierdził, że biały iPhone 4 jak najbardziej istnieje. Potwierdził też, że główną przyczyną opóźnienia jest metoda barwienia obudowy, która się nie sprawdziła. Apple jednak ponoć już rozwiązało problem.

Wozniak, jak mówi, dostał części białego iPhone’a 4 od nastolatka, który w jakiś sposób wyniósł je z linii produkcyjnej Foxconna, czyli producenta części iPhone’a dla Apple’a. Po założeniu obudowy na tradycyjnego iPhone’a 4, zdjęcia, jak informowano wcześniej, faktycznie są prześwietlone i mają „wyprane” kolory.

Wozniak jednak twierdzi (a jemu można wierzyć), że Apple rozwiązało już ten problem. Co więcej, wejdzie do sprzedaży już lada dzień. Biały kolor przekonuje was do zakupu?

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.