Warning: array_column() expects parameter 1 to be array, object given in /home/klient.dhosting.pl/chippl/chip.pl/public_html/wp-content/plugins/_config/main.php on line 42

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/klient.dhosting.pl/chippl/chip.pl/public_html/wp-content/themes/_theme/single.php on line 27

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/klient.dhosting.pl/chippl/chip.pl/public_html/wp-content/themes/_theme/single.php on line 27

Steve Wozniak zapowiada rychłą premierę białego iPhone’a 4

Biały iPhone 4 nie stanie się mitycznym pegazem czy jednorożcem. Zdaniem Steve'a Wozniaka, pojawi się on w sprzedaży lada moment.

Podczas The Engadget Show, współzałożyciel i były pracownik Apple’a, potwierdził, że biały iPhone 4 jak najbardziej istnieje. Potwierdził też, że główną przyczyną opóźnienia jest metoda barwienia obudowy, która się nie sprawdziła. Apple jednak ponoć już rozwiązało problem.

Wozniak, jak mówi, dostał części białego iPhone’a 4 od nastolatka, który w jakiś sposób wyniósł je z linii produkcyjnej Foxconna, czyli producenta części iPhone’a dla Apple’a. Po założeniu obudowy na tradycyjnego iPhone’a 4, zdjęcia, jak informowano wcześniej, faktycznie są prześwietlone i mają „wyprane” kolory.

Wozniak jednak twierdzi (a jemu można wierzyć), że Apple rozwiązało już ten problem. Co więcej, wejdzie do sprzedaży już lada dzień. Biały kolor przekonuje was do zakupu?

Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.