Teść porwał zięcia, zwrócił mu wolność za konsolę Xbox 360

Mieszkaniec Kingsport jest oskarżony o porwanie swojego zięcia, użycie wobec niego przemocy i uwolnienie go w zamian za... konsolę do gier Xbox 360.

Allen Begley zeznał policji, że jego szef i zarazem teść, Joshua Seal, zadzwonił do niego w niedzielne popołudnie, prosząc go o pomoc w przeniesieniu piły stolarskiej. Seal, wraz ze swoim współpracownikiem, Bradleyem Marshallem, odebrali Begley’a i zawieźli go do firmy. Na miejscu Seal, wraz z trzema innymi osobami, zamknął drzwi za Begley’em po czym oświadczył, że ten ukradł z miejsca pracy sprzęt o wartości 245 dolarów. Seal pobił Begley’a jak usłyszał, że jego zięć nie ma pieniędzy i zmusił do pożyczenia ich przez telefon od kogoś.

Begley’owi pomógł sąsiad, który powiedział, że co prawda też nie ma pieniędzy, ale ma Xboksa 360, wartego 400-500 dolarów. Seal zgodził się zwrócić Begley’owi wolność w zamian za konsolę. Sprawa została zgłoszona na policję. Czyżby kolejny przestępca-idiota?

Źródło: TriCities.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.