Torchlight, czyli „prawie-Diablo” na konsole Xbox 360

Uwaga konsolowi fani Diablo! Najnowsza odsłona co prawda została zapowiedziana wyłącznie na komputery, ale na Xboksie lada moment pojawi się inny hack & slash, autorstwa twórcy pierwszego Diablo.

Torchlight nie jest typowym klonem Diablo. Stworzony został przez Runic Games, czyli byłych pracowników Blizzarda, obecnie niezależnych. Projektem przewodzi Max Schaefer, twórca pierwsze części tej kultowej „szatańskiej” gry. Wersja dla Windows spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem i wysokimi ocenami w mediach. I wygląda na to, że okaże się zbawieniem dla konsolowców.

Diablo III na razie jest planowane wyłącznie w wersjach dla Windows i Mac OS. Torchlight niebawem pojawi się na konsolach Xbox 360. Będzie dostępne do kupienia wyłącznie poprzez Xbox Live. Cena nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że gra dostanie nowy interfejs, nowy system sterowania oraz dodatkowe misje, uzbrojenie a nawet nowy zwierzak.

Gra pojawi się w sklepiku Xbox Live Arcade na przełomie lutego i marca. Losy wersji dla PlayStation 3 nie są znane.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.