Straciła 10 tys dolarów. Prawie.

Gail Davis z Kent, w Wielkiej Brytanii, pobrała 10-miliardową aplikację w historii App Store i wygrała zakupy na iTunes warte 10 000 dolarów. Ale niewiele brakowało, by nie otrzymała nagrody.

Davis nie była świadoma istnienia konkursu i w momencie, kiedy zadzwonił reprezentant firmy Apple, by poinformować, że wygrała 10 000 dolarów na iTunes, kobieta się rozłączyła. Co więcej, nie była nawet pewna co to jest iTunes i App Store – zwycięski iPod należał do jej córki. Trudno się dziwić – kto z nas nie był atakowany dziwnymi telefonami o wygranym Volvo czy BMW? Davis wzięła to za paskudną reklamę i się po prostu rozłączyła.

Do Apple’a oddzwoniła dopiero, jak jej córki uświadomiły jej, że konkurs jest prawdziwy i właśnie zignorowała telefon o prawdziwej wygranej. Na początku na infolinii nikt nie chciał jej pomóc, ale obiecano, że oddzwonią. I oddzwonili. Na szczęście. Pani Davis i jej córkom: gratulujemy i zazdrościmy!

0
Źródło: Cult of Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.